Všetky kategórie

O nás

Nachádzate sa tu: Domov> O nás

Zhuzhou Huarui presné rezné nástroje Co., Ltd

Zhuzhou Huarui Precision Cutting Tools Co., Ltd. (kód akcií: 688059) bola založená v marci 2007 so základným imaním 44.008 milióna RMB. 

Spoločnosť Huarui, ktorá sa zaoberá predovšetkým výskumom, vývojom, výrobou a predajom doštičiek zo slinutého karbidu, má v Číne vynikajúcu povesť.

Huarui presadzuje stratégiu vývoja „Nezávislý výskum a vývoj, nepretržitá inovácia“, ktorá sa venuje výskumu a vývoju doštičiek zo slinutého karbidu a neustále sa usiluje o zlepšenie celkového výkonu a optimalizáciu výrobnej technológie.

Spoliehajúc sa na viacročnú technologickú akumuláciu a kvalifikované talenty, spolu so zavedením asimilátu pokročilých zariadení, spoločnosť Huarui vytvorila vlastnú nezávislú základnú technológiu v oblastiach „materiál substrátu“, „štruktúra lámača triesok“, „presné tvarovanie “ a „Povrchový náter“. Vyvinul sériu Sústruženie, Frézovanie a Vŕtanie ako tri hlavné produktové rady.

Hlavným produktom spoločnosti Huarui je popredná domáca úroveň pre rezný výkon, presnosť obrábania, efektivitu obrábania a životnosť. Prístup na domáci trh vyššej kategórie, na ktorom dlho dominovali spoločnosti z Európy, USA, Japonska a Kórey, najmä pre frézovacie doštičky, ktoré získali konkurenčnú výhodu.

Huarui bol ocenený ako „Národný podnik špičkových technológií“, „Národný malý obrovský podnik“, „Uznané podnikové technologické centrum v provincii Hunan“ a podnik „100 hlavných vedeckých a technologických inovácií projektu 2020 Implementačný plán“ uznaný Komisiou pre rozvoj a reformu mesta Hunan. . Značka „HARDSTONE“ bola vybraná ako „značka spokojnosti zákazníkov“ v 4. používateľskom prieskume rezných nástrojov a nezávisle vyvinutá séria frézovacích doštičiek FM získala ocenenia „Golden Edge Awards“ a „Ringier Technology Innovation Awards“.

OUR FACTORY

bt
bt
bt

Zariadenia

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt